...

twoja-recepta.net

Zwolnienie lekarskie

Telekonsultacje medyczne dla osób chorych. Choroba może przytrafić się każdemu i bardzo często przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Jeżeli jesteście aktywni zawodowo, to w trakcie choroby potrzebujecie zwolnienia lekarskiego, aby usprawiedliwić swoją nieobecność w pracy oraz otrzymać za nią wynagrodzenie lub zasiłek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych pracowników oraz biorąc pod uwagę realia obecnego świata, przygotowaliśmy specjalną usługę telekonsultacji medycznych.

Zwolnienie L4 online

Kto przeprowadza teleporadę ws. zwolnienia lekarskiego?

W naszej firmie teleporady ws. zwolnienia lekarskiego udzielają doświadczeni i renomowani lekarze. Dzięki temu pacjenci mają gwarancję wysokiej jakości usługi oraz skupienia się na ich potrzebach. Tylko w ten sposób można odpowiednio zdiagnozować chorobę oraz zastosować skuteczne leczenie. Obecna technologia pozwala na zdiagnozowanie wielu podstawowych chorób w ramach teleporady. Jeżeli lekarz uzna to za właściwe, nasi klienci mogą otrzymać zwolnienie lekarskie (nazywane w skrócie e-ZLA).

Ile kosztuje taka porada?

Podstawowa porada telemedyczna wraz z wydaniem e-ZLA dostępna jest już od 109 zł. Oczywiście każdy przypadek jest inny, dlatego cechuje nas indywidualne podejście do potrzeb klienta. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów oraz o jak najkrótszy czas niezdolności do pracy pracownika.

KROK 1

Wypełnij poniższy formularz opisując swoje dolegliwości i podając podstawowe dane osobowe

KROK 2

Dokonaj opłaty w wysokości 109 zł

KROK 3

Odbierz e-zwolnienie online, które dostarczymy na twój adres e-mail

Kontakt Twoja Recepta

Wydawanie e-ZLA po teleporadzie - czy każdy je otrzyma?

Zaświadczenie lekarskie e-ZLA wydawane jest tylko w uzasadnionych przypadkach, dlatego nie każda osoba korzystająca z teleporady medycznej może na nie liczyć. Odpowiednie dokumenty wystawiane są tylko z powodu niezdolności do pracy.

Co przemawia za teleporadą medyczną?

Teleporada medyczna w czasie choroby to przede wszystkim wygodne rozwiązanie dla osoby chorej. Po kontakcie z nami możecie uzyskać e-ZLA:

  • bez wychodzenia z domu;
  • nawet w ciągu 15 minut od zgłoszenia;
  • bez konieczności informowania o tym pracodawcy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zrobimy to za Ciebie;
  • nawet o długości do 7 dni.

W celu nawiązania kontaktu z nami zapraszamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego. Dotyczy to również kontaktu w celu przesłania oferty naszej firmy.

Czytaj więcej

Brakuje jakiegoś leku?

SKORZYSTAJ Z NASZEJ WYSZUKIWARKI

wyszukiwarka leków