twoja-recepta.net

antykoncepcja awaryjna

Tabletka „Dzień po"

Biorąc pod uwagę potrzeby kobiet, przygotowaliśmy dla Was usługę konsultacji telemedycznej z możliwością przepisania tabletki „dzień po”. Antykoncepcja awaryjna powinna być stosowana tylko w określonych przypadkach, dlatego podczas badania online nasz specjalista sprawdzi realne powody i wskazania do tego, by ją zastosować. W przypadku uzasadnionego wskazania do zastosowania antykoncepcji awaryjnej pacjentka otrzyma receptę na tabletkę „dzień po”.

Dlaczego warto zamówić telekonsultację z receptą online?

Usługa telekonsultacji z wystawieniem recepty online na antykoncepcję awaryjną jest bardzo wygodna. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty:

escapelle

Escapelle - o skuteczności do 3 dni po niezabezpieczonym stosunku

ellaone

EllaOne – o skuteczności do 5 dni po niezabezpieczonym stosunku

Zamówienie usługi telekonsultacji na antykoncepcję awaryjną traktujemy priorytetowo

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że awaryjna metoda antykoncepcji nie może czekać. Właśnie dlatego zgłoszenia takie traktujemy priorytetowo. Dzięki nam szybko i dyskretnie zamówisz interesujący Cię preparat. Zadbaliśmy o Twoją wygodę, dlatego przygotowaliśmy maksymalnie uproszczony formularz. Po jego wypełnieniu i opłaceniu usługi, Twoje zamówienie zyskuje status „PILNE” i realizowane jest bardzo szybko. Nasze recepty z powodzeniem zrealizujesz w dowolnej aptece.

EllaOne lub Escapelle

Kiedy stosować awaryjną antykoncepcję?

Tak jak wspominaliśmy, antykoncepcja awaryjna powinna być uzasadniona. Lekarz każdorazowo bierze pod uwagę względy etyczne oraz zdrowie pacjentki, które zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu. Między innymi dlatego lekarze podpisują klauzulę sumienia. W jakich sytuacjach wskazana jest tabletka „dzień po”?

Czytaj więcej

Brakuje jakiegoś leku?

SKORZYSTAJ Z NASZEJ WYSZUKIWARKI

wyszukiwarka leków