twoja-recepta.net

O Nas

Twoja Recepta to nowoczesna przychodnia online. Nasz zespół lekarzy realizuje konsultacje medyczne online, wystawia recepty przez Internet oraz e-zwolnienia lekarskie online.

Ponadto zapewniamy bezpieczny dostęp do e-recept online na antykoncepcję oraz antykoncepcję awaryjną (tzw. tabletka „dzień po”). Nasz portal działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, a średni czas realizacji telekonsultacji to około 15 minut.

O_nas

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Twoja Recepta to proste rozwiązanie przychodni online, które łączy pacjentów w potrzebie z doświadczonymi lekarzami. Dzięki nam:

A przede wszystkim nie tracisz czasu na umawianie się na wizytę w poradni oraz czekanie w nieustannie wydłużających się kolejkach do lekarza. Zamiast tego niezbędną e-receptę i L4 przez Internet uzyskasz nawet w ciągu 15 minut, choć zdarza się czas realizacji może się wydłużyć się do maksymalnie 24h. Nie dotyczy to jednak e-recept na antykoncepcję awaryjną, które zawsze mają status PILNE i są wystawiane błyskawicznie. A to wszystkim bez wychodzenia z domu i narażania siebie i innych na niebezpieczeństwo. Co więcej, nie musisz nigdzie dzwonić, wystarczy wypełnienie formularza online.  

Kiedy warto skorzystać z przychodni online Twoja Recepta?

Nasze usługi sprawdzą się idealnie, gdy: